Haber

Nicolas Cage’den itiraf: Borçtan kurtulmak için berbat filmlerde oynadım

ensonhaber.com

Ünlü Hollywood oyuncusu Nicolas Cage, son yıllarda borçları ile adından söz ettiriyor.

Cage, konuk olduğu ’60 Dakika’ adlı programda sıkıntılı günlerini anlattı.

Borçlarından kurtulmak için ‘berbat’ sinemalarda oynadı

1996 yılında ‘Las Vegas’tan Ayrılmak’ filmiyle Oscar ödülü kazanan ünlü oyuncu borç batağına girdi ve bundan kurtulmak için kendi deyimiyle tuhaf ve hatta korkunç filmler için kamera karşısına geçti.

İşin kendisi için kurtarıcı olduğunu ifade eden Cage, yaşadığı maddi sıkıntının sebebinin aşırı gayrimenkul yatırımları olduğunu söyledi.

Abartılı gayrimenkul harcamaları borç tuzağına düşme sebebidir.

Nicolas Cage’e İngiltere ve Almanya’da satın aldığı kaleler, New Orleans’taki malikanesi ve özel adası soruldu. Cage, borca ​​batmasının nedenini bu abartılı gayrimenkul yatırımlarına bağladı.

“Emlak piyasası çökünce ben o piyasadan çıkamadım”

Ünlü isim bu durumu şöyle anlattı:

“Ahtapot yemek için 80 dolar ödediğim için değildi. Bunun nedeni gayrimenkule çok fazla yatırım yapmamdı. Emlak piyasası çöktü ve o piyasadan zamanında çıkamadım. Tüm borcumu ödedim.”

“İflas başvurusunda bulunmadım”

O dönemde hiç iflas başvurusunda bulunmadığını sözlerine ekleyen Cage, anlatımına göre Las Vegas’a taşındı ve aralıksız filmlerde rol almaya başladı. Yılda üç dört filmde oynadı ve bu haliyle yavaş yavaş borçlarından kurtuldu.

Her zaman bir seçim yapmadan bir süre çalıştığını itiraf eden Cage, rol aldığı bazı filmlerin de öyle olduğunu söyledi. “berbat”onu aradı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu